O Mnie

Nazywam się Maciej Żak, od 5 lat pomagam moim klientom podejmować dobre decyzje podczas najważniejszych wyborów życiowych jakimi są kupno i sprzedaż nieruchomości. 

 

Moja misja polega na zapewnieniu profesjonalnego doradztwa, wsparcia i pełnej satysfakcji z usług, jakie świadczę. Wierzę, że każdy klient jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia, dlatego zawsze staram się zrozumieć ich potrzeby i zaproponować najlepsze rozwiązania. Dzięki mojej wiedzy, doświadczeniu i pasji do branży nieruchomości, moim klientom udaje się osiągnąć sukces i zrealizować swoje marzenia o wymarzonym domu lub lokalu.

 

Moją największą przewagę stanowi fakt regularnego uczestnictwa w rynku nieruchomości w charakterze osoby kupującej i sprzedającej na własny rachunek. Właśnie to powoduje, że moi klienci znajdują u mnie zrozumienie potrzeb i propozycję trafnych rozwiązań. 

Opinie Klientów:

Adam,

Warszawa

"Miałem nieprzyjemne doświadczenia z pośrednikami nieruchomości w przeszłości, więc byłem początkowo nastawiony sceptycznie. Natomiast współpraca z Panem Maciejem okazała się bardzo pozytywnym doświadczeniem."

Maria,

Warszawa Ursynów

“Pełen profesjonalizm, wsparcie na każdym etapie. Największe wrażenie zrobiła na mnie dbałość o szczegóły."

Janek,

Gdańsk

“Na co dzień mieszkam w Gdańsku, mieszkanie które miałem w Warszawie początkowo próbowałem sprzedawać sam. Dużym utrudnieniem byli najemcy, którzy generowali dużo problemów. Już po pierwszej konsultacji z Panem Maciejem wiedziałem, że tylko umowa na wyłączność i pełne oddelegowanie sprzedaży pozwoli mi sprzedać mieszkanie. Całość trwała 2 miesiące, przyjechałem od razu na akt."

Shopping Cart